Respirátory FFP2 – bezpečnosť na prvom mieste

respirator ffp2

Respirátory ffp2 poskytujú ochranu pred netoxickými aj toxickými aerosólmi v kvapalných alebo pevných koncentráciách. Mnohí z nás trávia denne aj niekoľko hodín v pracovnom prostredí, v ktorom je potrebné chrániť naše dýchacie cesty pred ich poškodením. Respirátory ffp2 nás chránia pred kovovým dymom, olejovou hmlou či ozónom, ako aj mnohými ďalšími látkami. Často sú využívané najmä pracovnom prostredí, kde sa spracováva drevo alebo kovy a vykonávajú sa tam činnosti, ako je brúsenie či lakovanie. Respirátory ffp2 môžete v súčasnosti používať aj pri bežnom nosení, nakupovaní alebo kdekoľvek, kde to určujú predpisy, alebo je to pre vás dôležité.

Široká ponuka respirátorov ffp2

V našej ponuke nájdete rôzne druhy respirátorov vrátane zdravotnícky certifikovaných typov či respirátorov s výdychovým ventilom alebo bez neho. Moderné respirátory ffp2 poskytujú, okrem ochrany a bezpečia, aj pohodlie a komfortné nosenie bez obmedzenia výkonu. V našom produktovom portfóliu nájdete aj vysoko kvalitné respirátory ffp2 bez výdychového ventilu, u ktorých je použitá technológia s nízkym odporom dýchania. Tieto typy v sebe spájajú výhody elekterového filtračného materiálu, ktorý sa výborne prispôsobuje rôznym tvarom tváre. Tieto druhy respirátorov ffp2 majú profilovanú nosovú dosku zakrivenú, vyznačujú sa nízkym profilom, vďaka čomu dokonale zapadajú do tvaru nosa a kontúr očí.

respirator ffp2 bez ventilu
Respirátor FFP2 EASY bez výdychového ventilu

Respirátory ffp2 poskytujú ochranu aj pohodlie

Respirátory ffp2 zaisťujú nositeľom dobré zorné pole a kompatibilitu s dioptrickými alebo bezpečnostným pracovnými okuliarmi. Aj ochranné pomôcky prechádzajú vývojom podobne, ako je to so všetkým okolo nás. Vďaka tomu máme už v súčasnosti k dispozícii respirátory ffp2, ktoré majú zabudovaný inovatívny penový vankúš na bradu, ktorý uľahčuje skladanie aj prispôsobovanie sa ľudskej tvári. Respirátory ffp2 sú už často vybavené aj veľkou mäkkou penou do nosa a hladkou výstelkou, ktoré sú pohodlné a zároveň príjemné na dotyk a kontakt s pokožkou tváre.

V našej aktuálnej ponuke nájdete viacero druhov respirátorov ffp2, pričom všetky ponúkané produkty odosielame zákazníkom do 24 hodín od potvrdenia objednávky. V prípade, že potrebujete skonzultovať váš výber alebo poradiť najvhodnejší variant vyberaného produktu, neváhajte a kontaktujte nás, radi vám poradíme. 

Tešíme sa na spoluprácu s vami!


Zdroj: odevypracovne.sk, freepik.com

Summary
Respirátory FFP2 – bezpečnosť na prvom mieste
Article Name
Respirátory FFP2 – bezpečnosť na prvom mieste
Description
Respirátory ffp2 zaisťujú nositeľom dobré zorné pole a kompatibilitu s dioptrickými alebo bezpečnostným pracovnými okuliarmi.
Author
Publisher Name
studentthinktank.eu
Publisher Logo