Čistenie kanalizácie, odpadov a potrubia v Hlohovci o okolí

cistenie kanalizacie hlohovec

Mnohí to veľmi dobre poznajú. Napriek najväčšej snahe o čistenie a množstvu času preventívnych údržbových opatrení, sa odpad a potrubie aj tak upchá. Takáto situácia je vždy veľmi nepríjemná a vo väčšine prípadov si vyžaduje okamžitý zásah. Vzhľadom na dlhoročné praktické skúsenosti a znalosť náročnosti týchto úkonov zákazníkom neodporúčame, aby sa do týchto činností púšťali sami.

Neodborné zásahy môže byť drahším riešením

Neodbornou manipuláciou môžete niekedy narobiť viac škody ako osohu. Náprava takej škody býva v konečnom dôsledku finančne náročnejšia ako keď zveríte čistenie kanalizácie alebo upchatých potrubí do rúk odborníkov. Naša spoločnosť poskytuje služby krtkovania, čistenia kanalizácií, opravy čističiek, čistenia odpadov a potrubí aj v Hlohovci a jeho okolí, ako aj ďalších okolitých mestách. Čistenie kanalizácie Hlohovec vykonávame viacerými overenými metódami a pomocou profesionálnej čistiacej techniky.

čistenie kanalizácie hlohovec

Komplexné služby v oblasti čistenia kanalizácií

Už niekoľko rokov vykonávame čistenia a krtkovania odpadov, potrubí a kanalizácií pomocou elektromechanického strojového zariadenia Rothenberger a Rigid. Ďalej vysokotlakové čistenia, ktoré sú ideálne pri odstraňovaní odolných nečistôt a usadenín. Ďalším efektívnym nástrojom na čistenie zatvrdnutých usadením (vodný kameň, tuky a iné mastnoty), je aj frézovanie kanalizácie pomocou profesionálnej frézovacej techniky.

Monitoring poškodených kanalizácií

hlohovec cistenie kanalizacie
Krtkovanie a čistenie kanalizácie Hlohovec

Okrem vyššie uvedených činností ponúkame zákazníkom aj možnosť využitia monitoringových služieb a trasovania kanalizácií, pomocou ktorých dokážeme vyhotoviť záznam s konkrétnym popisom vykonaného monitoringu na USB nosiči, kde zákazník vidí miesto poškodenia na kanalizácii a môže pristúpiť k prijatiu nevyhnutných opatrení na jeho nápravu.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre vás 24 hodín denne 365 dní v roku, počas  sobôt, nedieľ aj všetkých sviatočných dní!