Ekologické sušiče rúk dostupné v našom e-shope

Patríte aj vy medzi zanietených milovníkov prírody? Záleží vám na budúcnosti prichádzajúcich generácií? Zmena je dosah a v rukách každého jedného jedinca, ktorý sa v súčasnosti nachádza na tejto nádhernej modro-zelenej planéte Zem. Aj my sme sa rozhodli prispieť naším konaním k znižovaniu negatívnych vplyvov na životné prostredie. Práve tým, že predávame ekologické sušiče rúk.

Naše výrobky majú viacero výhod, o ktorých sme písali aj v jednom z našich blogových článkov. Ak si však nie ste istí, čo všetko získate kúpou našich produktov, v nasledujúcich riadkoch vám prinášame krátky sumár kľúčových benefitov.

Výhody ekologických sušičov rúk od spoločnosti Ecostep:

o 90 % nižšia spotreba energie v porovnaní s bežne dostupnými sušičmi rúk na trhu,

pri úplnom odstránení papierových utierok šetríte náklady na nákup papierového sortimentu a životné prostredie,

inštalovaná zberná nádobe na vodu uľahčuje údržbu – nie potrebné tak často upratovať a čistiť miestnosť s inštalovaným sušičom rúk, čím šetríte náklady na údržbu, upratovanie a čistenie,

spoločnosť Ecostep ponúka každému zákazníkovi záruku v trvaní až päť (5) rokov alebo jeden (1) milión použití na akomkoľvek zakúpenom zariadení.

Produktové portfóliou obsahuje viacero modelov ekologických sušičov Ecostep. Sušič rúk eshop ponúka vyhotovenie v troch základných farebných prevedeniach (biela, strieborná a čierna). Nakupovať môžete z pohodlia vášho domova alebo počas pracovnej doby z pohodlia vašej kancelárie.

V ponuke máme exkluzívne sušiče rúk s vysokým výkonom. Podľa vašich preferencií a potrieb vašej prevádzky si môžete vybrať model s digitálnym motorom. Či štandardný sušič s klasickým motorom. Všetky produkty spĺňajú prísne kritéria ekologických výrobkov s vysokým výkonom a vzťahujú sa na ne aj rovnaké záručné podmienky.

susic ruk eshop
Sušič rúk ECOSTEP R4 – biely

Ďakujeme vám za prejavenú dôveru a srdečne vás vítame v našom eshope https://eshop.ecostep.sk/susice-ruk. V prípade akýchkoľvek dotazov a otázok nás neváhajte kontaktovať na uvedených kontaktných adresách, radi vám všetko zodpovieme a poradíme.