Revolučné sušiče rúk, ktoré sú priateľské k prírode

logo ecostep

Záujem o ochranu zdravia a prírody čoraz viac rezonuje medzi poprednými témami súčasnej doby. Pri hľadaní odpovedí na otázky, ako byť priateľskejší k životnému prostrediu, nám účinne pomáhajú aj mnohé inovatívne technologické riešenia. Cieľom našej spoločnosti je ponúkať zákazníkom produkty, ktoré sú unikátne svojimi vlastnosťami aj dizajnom. Všetky sušiče rúk ECOSTEP sú dimenzované tak, aby prispievali k zachovaniu vysokých hygienických štandardov a chránili prírodu. 

susuce ruk ecostep
sušič rúk ECOSTEP

Sušiče rúk EcoStep využívajú revolučné technologické riešenia, vďaka čomu dokážu znížiť spotrebu energií pri každom sušení rúk až o 90 %. Pri úplnej eliminácii používania papierových utierok môže byť celková úspora ešte vyššia. Sušiče rúk ECOSTEP sú vhodné pre akékoľvek prevádzky bez ohľadu na ich veľkosť, ako sú obchody, kaviarne, bistrá, reštaurácie, cukrárne, firemné priestory, výrobné podniky, závody, obchodné, komerčné, zdravotnícke, liečebné a administratívne centrá. Pri každom výrobku poskytujeme niekoľkoročnú záruku a garanciu v podobe až milióna použití.

Vďaka riešeniu so zbernou nádobou zároveň odpadá nutnosť udržiavať priestor pod sušičom suchý, čím sa znižujú aj náklady na údržbu. Sušiče rúk ECOSTEP sú antibakteriálne a poskytujú tak používateľom vysoký hygienický štandard. Pri úplnom prechode z papierových utierok na ekologické sušiče rúk významným spôsobom prispievame k šetreniu lesov, pričom vo firme znižujeme aj náklady na upratovanie.

Miera spotreby je jedným zo základných ukazovateľov ekologickej únosnosti. Výzvou pre toto storočie je prinášať najmä inovácie, ktorých cieľom je udržateľný rozvoj a harmonizácia poškodeného životného prostredia. Pomoc pri návrate prírody do rovnováhy rezonuje aj s našou korporátnou filozofiou. Naše produkty preto neustále zlepšujeme a skvalitňujeme v súlade s týmto dôležitým cieľom.

Ak máte akékoľvek otázky, môžete sa na nás obrátiť prostredníctvom uvedených kontaktných adries. Radi vám poradíme a poskytneme detailnejšie informácie o akomkoľvek našom výrobku.

Ďakujeme vám za dôveru a tešíme sa na spoluprácu s vami https://www.ecostep.cz/sk/!