Rezervačný systém ideálny pre skupinové cvičenia

rezervacny system pre skupinove cvicenia

V zdravom tele, zdravý duch a platí to aj opačne. Zdravie, krása a vitalita sa začína láskou k nám samým, kedy si doprajeme veci, ktoré lahodia nášmu telu aj duchu. Zdravie je ako mozaika poskladaná z dobrej výživy fyzického tela a radosti zo života, ktorá je potravou pre nášho ducha. Jedno od druhého nikdy nie je oddelené a navzájom spolu súvisí. Pre všetkých podnikateľov, ktorí sa venujú organizácii skupinových cvičení, kurzov, lektorovaniu a poskytujú svojim klientom rôzne lekcie, kurzy, semináre a workshopy, sme pripravili užitočnú pomôcku v podobe rezervačného systému Calendiari.

V jednoduchosti je krása

Veci v našom živote sú vo svojom jadre vždy jednoduché, sme to často len my sami, ktorí si všetko komplikujeme a potom sa v týchto sieťach motáme. Naším krédom je voľba jednoduchosti, ktorú sme pretavili aj do vytvoreného online rezervačného systému Calendiari. Systém je určený pre všetkých podnikateľov a profesionálov pôsobiacich v slobodných povolaniach, ktorí poskytujú svojim klientom lekcie, kurzy, workshopy a organizujú rôzne skupinové cvičenia, podujatia alebo udalosti. Používanie Calendiari zvládne úplne každý, pretože je navrhnutý tak, aby užívatelia nepotrebovali žiadne špeciálne technologické nástroje ani zručnosti. Stačí vložiť kurzy alebo skupinové cvičenia priamo do rezervačného systému a prispôsobiť ho potrebám danej činnosti.

rezervacny system pre skupinove cvicenia
Online rezervačný systém

Pohodlná rezervácia z akéhokoľvek miesta s internetovým pripojením

Všetko, čo budete potrebovať je váš telefón, tablet alebo počítač a spoľahlivé internetové pripojenie. Rezervačný systém pre skupinové cvičenia Calendiari sa vkladá na webovú stránku a následne ho môžete zdieľať s vašimi zákazníkmi a klientmi. Zverejniť môžete jednotlivé kurzy, lekcie a skupinové cvičenia alebo celý blok aktivít na určité obdobie podľa vašich aktuálnych preferencií. Klienti sa môžu prihlasovať na aktivity z pohodlia domova alebo z akéhokoľvek iného miesta, kde majú internetové pripojenie. Svoju účasť môžu kedykoľvek pohodlne zrušiť, pričom informácia uvoľnení sa miesta ihneď príde prihláseným náhradníkom.

rezervacny system pre skupinove cvicenia
Online rezervačný systém Calendiari

Technika môže všeobecne pracovať s nami, alebo proti nám. Online rezervačný systém Calendiari sme vytvorili najmä s cieľom uľahčiť vám prácu tak, aby aplikácia pracovala spoľahlivo a jej ovládanie bolo jednoduché a prehľadné. Calendiari je ideálnym riešením pri skupinových cvičeniach, kde sa na kurzy a lekcie prihlasuje viac ľudí. Podnikateľom šetrí množstvo času, ktorý by inak možno venovali rôznym telefonátom prihlasujúcich a odhlasujúcich sa účastníkov.


Ďakujeme vám za prejavenú dôveru a teším sa na spoluprácu s vami!