Viete, ako zabezpečiť aby bolo čistenie podláh skutočne tip top?

čištění podlah Praha

Bežné čistenie podláh v domácnostiach, na ktoré vám postačí vysávač a následne mop so saponátom, nemá príliš veľa spoločného s tým, čomu niekedy v A SERVIS LIPKA čelíme pri strojovom čistení podláh. Zistite, ako si dokážeme poradiť aj s tými najhoršie znečistenými podlahami a ako aj v náročných priemyselných podmienkach vieme precízne vyčistiť podlahy.

Hĺbkové čistenie podláh si vyžaduje profesionálny stroj

Upratovanie mnohí ľudia nemajú príliš v obľube. Na nás a naše schopnosti sa môžete vždy spoľahnúť pri upratovaní rôznych priestorov, pričom našou špecializáciou je strojové čistenie podláh. Na tento typ čistenia je potrebné byť nielen dobre vybavený, ale taktiež mať určité skúsenosti. Strojové čistenie podláh je často jediným spôsobom, ako vôbec zbaviť podlahu nečistôt.

čištění podlah Praha

Hoci by sa mohlo zdať, že strojové čistenie je jednoduché, pretože o všetko sa postará stroj, nie je to celkom tak. Pred strojovým čistením je potrebné podlahu poriadne vydrhnúť od najhrubších nečistôt, pričom po tejto fáze nasleduje dôkladné vysávanie. Treťou fázou už je čistenie pomocou stroja.

Samotný stroj na čistenie podláh si vyžaduje skúsenú obsluhu, váži totiž okolo 50 kg a pohybovať sa s ním v stiesnených priestoroch nie je vôbec jednoduché. Na druhej strane však vykonáva perfektnú službu a použiť sa dá na akýkoľvek typ podláh. Neexistuje špina, ktorú by sme s kotúčovým čističom podláh nezdolali. Dodajme, že pri čistení podláh nám pomáha aj vysokoúčinná chémia, ktorá zbaví podlahu mastnoty a všetkých druhov nečistôt.

Čistenie podláh Praha a okolie naozaj profesionálne

Na to, aby ste mali dokonale vyčistenú podlahu, potrebujete teda poriadnu techniku, skúsenosti a účinnú chémiu. So znečistenými podlahami sa ale nemusíte trápiť sami. Poskytujeme profesionálne čištění podlah Praha a okolie za veľmi výhodné ceny. V A SERVIS LIPKA si poradíme s každým druhom znečistenia.

aservislipka