Aqua Acoustic Quality: rovno do hi-end audio sveta

Aqua acoustic

Aqua Acoustic Quality je pomerne mladou spoločnosťou. Vznikla v roku 2010 v Miláne. Už od svojho zrodu si nastavila veľmi smelé ciele. Netrvalo dlho a hi-end audio produkty tejto značky začali spoznávať audio nadšenci po celom svete. Audio produkty Aqua Acoustic Quality, ktoré sa vyznačujú mimoriadnou úrovňou inovácií tak nemôžu chýbať ani v ponuke Dreamaudio.

Aqua Acoustic Quality je celkom mladým výrobcom

Aqua acousticAk patríte medzi vyznávačov kvalitnej audio techniky, značku Aqua Acoustic Quality zrejme poznáte. Alebo ste o nej minimálne počuli. Ak nie, tak vám ju veľmi radi predstavíme. Hoci produktov v jej portfóliu nie je veľa, určite vás prekvapia svojou špičkovou prepracovanosťou a mimoriadnou technickou úrovňou. Tvorcovia stavili nadčasový dizajn, modularitu a vo vnútri na maximálnu prepracovanosť.

Hlavnou súčasťou ponuky Aqua Acoustic Quality sú DAC zariadenia Formula, La Scala a La Voce. A vynechať nesmieme ani prepracovaný hi-end CD Transport La Diva. Všetky produkty značky Aqua Acoustic Quality sú dostupné v striebornom alebo čiernom vyhotovení, pričom na výber máte zo širokej palety vstupov tak, aby zariadenie presne zapadlo do vašej audio sústavy.

Aqua Acoustic Quality Formula xHD DAC: maximálna kvalita a modularita

Aqua acoustic
Aqua Acoustic Quality Formula xHD DAC

Po príklady technologickej vyspelosti Aqua Acoustic Quality vôbec netreba chodiť ďaleko a to najlepšie je kombinované práve vo vlajkovej lodi tejto značky – Aqua Acoustic Quality Formula xHD DAC. Čo je zaujímavé toto zariadenie nemá ani čipy ani digitálne filtre, vyznačuje sa vlastným hybridným dvojstupňovým XMOS xCore XE216 kombinovaným s FPGA.

Ide o precízne spracovaný kúsok, v ktorom sú použité diely s nízkou hlučnosťou, pričom veľkou výhodou je aj modulárna konštrukcia, ktorá umožňuje priebežné vylepšovanie zariadenia. Aqua Acoustic Quality Formula xHD DAC sa tak na dlhé roky stane pevnou súčasťou vašej hi-end audio sústavy a stále bude držať krok s aktuálnymi technológiami. Sme si istí, že Aqua Acoustic Quality komponenty nesklamú žiadneho náročného audiofila.


Pre viac informácií navštívte:

http://www.forum.jukosoft.sk/viewtopic.php?f=59&t=2594