Frekvenční měniče Standard

menic frekvence

Složité nastavování a programování frekvenčních měničů je v případě standardních aplikací již minulostí. Samozřejmě platí to jen tehdy, pokud si zvolíte ten správný frekvenční měnič. V rámci této kategorie mezi špičku jednoznačně patří frekvenční měniče VYBO Electric řady Standard A550, které si vás získají nejen spolehlivostí, ale i mimořádně jednoduchým ovládáním.

Frekvenční měniče jsou dnes již cenově dostupným způsobem, jak elektromotor využít opravdu naplno. Kromě toho, že pomáhají chránit a šetřit jednotlivé komponenty elektromotoru, umožní vám i jeho pohodlné a rychlé ovládání. Zrychlit a zpomalit elektromotor pomocí frekvenčního měniče nebylo nikdy jednodušší. Dosáhnete tak zajímavou úsporu na provozních nákladech a přitom i zvýšíte bezpečnost celého pohonného systému. Pojďme ale pěkně po pořádku.

Frekvenční měnič Standard A550

Frekvenční měnič A550
Frekvenční měnič A550

Hlavní výhodou standardních frekvenčních měničů řady Standard A550 je především snadné uvedení do provozu. Jsou přizpůsobeny pro montáž na stěnu a už od výroby mají základní nastavení, které vám umožní jejich okamžité používání. V tomto směru jde o velmi důležitou výhodu, protože samotná montáž frekvenčního měniče a jeho využívání nevyžaduje žádné programování či složité nastavování.

Tímto způsobem tedy snadno ušetříte další finance, protože základní nastavení frekvenčního měniče zvládnete i svépomocí.

Nejlepším způsobem, jak můžeme ilustrovat snadnost využívání frekvenčních měničů řady Standard je jejich tlačítko Start a ovládací knoflík. Stačí ním jen otáčet, a to ať už ve směru hodinových ručiček nebo opačně a sledovat, jak se elektromotor zrychluje či zpomaluje. Přitom frekvenční měnič “dohlíží” na to, aby byl váš elektromotor vždy v bezpečí a nehrozilo jeho poškození ať už v důsledku přetížení, podpětí nebo přepětí.

Vyberte si z naší široké nabídky frekvenčních měničů pro jednodušší i náročnější průmyslové aplikace. Díky našim skladovým zásobám můžete mít frekvenční měnič již následující pracovní den u sebe.

sklad vybo electric