Sportovní oblečení pro jakoukoli příležitost

sportovni obleceni

Taky nesnášíš, když se ti lepí tričko na hřbet, teče z tebe jako z koně a při každém pohybu ti lezou holá záda? A přitom chceš jen strávit aktivní den venku, užívat si přírodu a spálit u toho pár tisíc kalorií jako side effect? Pravděpodobně už nejsi úplný zelenáč, takže ti je jasné, že bavlněné tričko není ideální na běh do vrchu a že sportovní oblečení ze supermarketu taky nezvládne vyšší otáčky.

Běh, turistika, trail-running, kolo, horolezectví, lyžování, snowboard, plavání, jóga, surf?

Ještě něco? No ano, kopačky ve wilderoben fakt nemáme, naše preference jsou jasné. Ale pokud jsi outdoorový nadšenec, sportovní oblečení tu pro tebe určitě máme.

Současné sportovní oblečení se vyznačuje v první řadě funkčností. Tu zajišťují především materiály, jejichž vývoj jde vpřed rychlostí Emila Zátopka. Je fakt, že jemu se určitě ani nezdálo o takovém tričku, v kterém můžeš dnes běhat maratony. Například Capilene Cool Trail od značky Patagonia z ultralehkého 100% recyklovaného polyesteru, který odvádí pot a mega rychle schne. K tomu běžecké nebo cyklistické šortky a můžeš vyrazit. A díky antibakteriální technologii si po tréninku můžeš bez studu (a smradu) dopřát 12° proteinový drink mezi kámoši.

sportove oblecenie
Ultralehká bunda, kterou můžeš mít vždy u sebe

Mohlo by vás zaujímať: Turistická obuv do každého terénu


Oblečení díky kterému můžeš vyzrát na počasí máme taky:

checkni univerzální Pack In Jacket nebo Nano Air. Úplná klasika mezi fleecekami je Better Sweater – ve skutečnosti funkční mikina, která tě nenechá ve štychu. Najdeš tu také nepromokavé bundy s GORE-TEX membránou. Vodoodpudivá úprava jako samozřejmost pro outdoor.

Tak šup-šup na stránku wilderoben. Vyber si vyhledávání podle aktivity a určitě najdeš sportovní oblečení přesně podle svého gusta. Patagonia a Topo Design se už na tebe těší. Sportu zdar!

obleceni na sport
Trail-running – když se oteplí, je třeba shodit vrstvu

Zdroj:
https://brandportal.patagonia.com/media/
https://topodesigns.com/products/